W Elixir Day SPA z pewnością poczujesz się jak w swoim własnym zaciszu. Nasz urokliwy salon, położony niedaleko Krakowa, powstał z pasji do piękna, natury oraz pszczół. To miejsce, gdzie zregenerujesz swoje siły i zapomnisz o codziennych troskach. U nas kompleksowo zadbasz o każdy element swojego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Zabiegi, które oferujemy, są innowacyjne i opierają się na naszym bogatym doświadczeniu, otwierając przed Tobą drogę do prawdziwego piękna. Nadszedł czas, abyś to odkryła.

W Elixir Day SPA naszym celem jest wspieranie w odzyskiwaniu wiary w siebie i swoje możliwości, poprzez kreowanie nowego wizerunku i sprawianie, abyś zawsze czuła się pięknie we własnym ciele. Jesteśmy tu, aby dodawać sił i regeneracji nawet najbardziej zapracowanym, aby mogli cieszyć się pełnią energii i witania każdego dnia z uśmiechem. Stawiamy na najlepsze, profesjonalne kosmetyki renomowanych światowych marek, dbając o najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Naszym celem jest troszczenie się nie tylko o Twoje zewnętrzne piękno, ale także o wewnętrzne, ponieważ wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka daje szansę na osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Pomagamy odzyskać dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Autorskie
rytuały SPA

Zapoznaj się z naszą ofertą rytuałów SPA.

Sprawdzone
marki

Zapoznaj się z markami z jakich korzystamy.

Doświadczeni
specjaliści

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści.

Kompleksowa
obsługa

Zajmiemy się wszystkim tak jak tego oczekujesz.

Zastanawiasz się który zabieg jest dla Ciebie?

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli nie jesteś pewna, który zabieg wybrać, nasi doświadczeni specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Twoich potrzeb. Skonsultuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealny zabieg dopasowany do Twojego ciała i umysłu.

Salon kosmetyczny Elixir Day Spa

W Elixir Day Spa każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz salon kosmetyczny w Krakowie to gwarancja jakości, profesjonalizmu i satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odkryj piękno, które drzemie w Tobie.

Obsługujemy klientów z poniższych miejscowości a także pozostałe miejscowości w promieniu 50 km.